Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łukowicy
KADRA GOPS w Łukowicy
 
Andrzej Bukański – kierownik GOPS  tel. wew. 20    email: a.bukanski@gopslukowica.pl

Maria Hejmej – główny księgowy GOPS   tel. wew. 26   email: m.hejmej@gopslukowica.pl
 
PRACOWNICY SOCJALNI:
 
Teresa Biskup ( załatwia sprawy z terenu Młyńczyka)  tel. wew. 23    email: t.biskup@gopslukowica.pl
 
Lidia Leśniak ( załatwia sprawy z terenu Przyszowa)  tel. wew. 22    email: l.lesniak@gopslukowica.pl
 
Barbara Tobiasz ( załatwia sprawy z terenu Roztoka,  Jadamwola )  tel. wew. 34    email: b.tobiasz@gopslukowica.pl
 
Kazimierz Wnękowicz ( załatwia sprawy z terenu Łukowica, Stronie )  tel. wew. 21    email: k.wnekowicz@gopslukowica.pl
 
Beata Potoniec ( załatwia sprawy z terenu Jastrzębie, Owieczka, Świdnik)  tel. wew. 33    email: b.potoniec@gopslukowica.pl
 
 
WYDZIAŁ ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH
 
 Kinga Wolak – inspektor  tel. wew. 25     email: k.wolak@gopslukowica.pl
 
 Kinga Biskup-Chyclak - podinspektor  tel. wew. 24      email: k.biskup_chyclak@gopslukowica.pl
 
ASYSTENT RODZINY 
 
Barbara Hejmej  tel. wew. 32       email: b.hejmej@gopslukowica.pl
 

Nasza placówka

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
34-606 Łukowica 286

  • poniedziałek 7:30 - 15:30
  • wtorek 7:30 - 15:30
  • środa 7:30 - 15:30
  • czwartek 10:00 - 18:00
  • piątek 7:30 - 15:30

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Imieniny