Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
KADRA GOPS w Łukowicy
 
Andrzej Bukański – kierownik GOPS  tel. wew. 20    email: a.bukanski@gopslukowica.pl

Maria Hejmej – główny księgowy GOPS   tel. wew. 26   email: m.hejmej@gopslukowica.pl
 
PRACOWNICY SOCJALNI:
 
Barbara Hejmej ( załatwia sprawy z terenu Młyńczyka, Owieczka)  tel. wew. 23    email: b.hejmej@gopslukowica.pl
 
Lidia Leśniak ( załatwia sprawy z terenu Przyszowa)  tel. wew. 22    email: l.lesniak@gopslukowica.pl
 
Barbara Tobiasz ( załatwia sprawy z terenu Jadamwola )  tel. wew. 34    email: b.tobiasz@gopslukowica.pl
 
Kazimierz Wnękowicz ( załatwia sprawy z terenu Łukowica, Stronie )  tel. wew. 21    email: k.wnekowicz@gopslukowica.pl
 
Beata Potoniec ( załatwia sprawy z terenu Jastrzębie, Roztoka, Świdnik)  tel. wew. 33    email: b.potoniec@gopslukowica.pl
 
 
WYDZIAŁ ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH
 
 Kinga Wolak – inspektor  tel. wew. 25     email: k.wolak@gopslukowica.pl
 
 Kinga Biskup-Chyclak - podinspektor  tel. wew. 24      email: k.biskup_chyclak@gopslukowica.pl
 
ASYSTENT RODZINY 
 
Maria Pająk  tel. wew. 32     tel. kom.  786 867 225
 
OPIEKUN W KLUBIE SENIORA
 
Katarzyna Wnękowicz
 

Nasza placówka

 

Budynek GOPS Łukowica

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
34-606 Łukowica 286

  • poniedziałek 7:30 - 15:30
  • wtorek 7:30 - 15:30
  • środa 7:30 - 15:30
  • czwartek 10:00 - 18:00
  • piątek 7:30 - 15:30

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny